10012.
466. Lezárult gyorsárverés
Gellért Szálló festményeinek árverése
60 000 Ft
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.