Magyarország Tételek száma: 605
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3141761
40838
466
Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Vonyarcvashegy (Zalamegye), Vashegyi kápolna. Kiadja Mérei Ignác 82. sz. (fa) 3147471
40839
466
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1948 Zalaegerszeg, 1848-1948 Centenáriumi év, újjáépítés, új vasútállomás, Egészségház, üzlet, új vasúti híd, Elhurcoltak emlékműve. Bendly foto (fl) 3146565
40840
466
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1946 Zalaegerszeg, Notre Dame zárda (kis szakadás / small tear) 3144051
40841
466
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1912 Zamárdi, vasútállomás (fa) 3144054
40842
466
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1932 Zánka, Prokopecz villa, vasútállomás, Székely villa, Nagy Lajos-féle villa, Parragh és Vranovits villák, part részlet (felületi sérülés / surface damage) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft