5 000 Ft
Almanach és Mikszáth Almanachja. 12 kötet 1898-1913-ig: 1898, 1900-1906, 1908, 1910, 1912, 1913. Bp., Singer és Wolfner. Aranyozott Gottermayer egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kötetek többségének borítója kopott és kissé foltos.