3 000 Ft
Boldogháza. Buzditó és oktató történet. I-III. rész. 5. kiadás - képekkel. Vetési László: Boldogházi esték. Tanulságos történet a magyar nép számára I-II. Bp., é.n. ill. 1902, Franklin. Egészvászon kötésben, gerincen címke maradvánnyal, első kötéstáblán Gold István nagykőrösi tulajdonos névbejegyzésével és bélyegzéssel, kissé laza kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.