Diskay Sándor - Judavics Lázár: Családi utmutató, amely elkíséri a jegyeseket a templomtól a dédunokáig. Szerk.: - - és - -. Bp., é.n. (cca 1920-1930), Családi Utmutató Kiadóhivatala,(Általános Nyomda.) Aranyozott egészvászon-kötés.