1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Dr. Kovács János: A keresőképességcsökkenés százalékos értékelése a baleseti kötelező biztosításban. Bp., 1942, szerzői kiadás (Stádium-ny.), 214 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a belső kötéstáblán beragasztás nyomaival. (Ritka!)