Énekek éneke. Ford.: Bernáth István. Komoróczy Géza utószavával és jegyzeteivel. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1 t.+56+8 p. Würtz Ádám rézkarcával illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (722./1100) példány.