Fiú és apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette: M. Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Weszely Tibor. (Bp.), 2003, Válasz Könyvkiadó. Makkai Piroska fametszeteivel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel (Dr. Gaál Zoltán, a veszprémi egyetem rektorának aláírásával).