21426.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Illyés Gyula 90. (Számozott.) [Budapest], 1992. Magyar Bibliofil Társaság - Alföldi Nyomda. 54 + [6] p. Egyetlen kiadás. Összesen 500 példányban készült bibliofil kiadvány számozott példánya. Tervezte Szántó Tibor. Kolofon: ,,Ezt a könyvet Illyés Gyula, a huszadik század európai és magyar költészet egyik legnagyobb poétája születésének kilencvenedik évfordulójára jelentette meg [...] a Magyar Bibliofil Társaság. A költÅ‘, Csoóri Sándor, Domokos Mátyás, Juhász Ferenc, Keresztury DezsÅ‘, Cs. Szabó László, Weöres Sándor és Vértessy Sándor Ãrásainak felhasználásával [...] szerkesztette Szántó Tibor. Ez a 159. számú példány." Fűzve, aranyozott, festett, préselt kiadói borÃtóban. Szép példány.