21147.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
Kisfaludy Károly: Kisfaludy Károly összes művei négy kötetben. Életrajzzal bevezette Horváth Cyrill. ElsÅ‘-negyedik kötet. [Teljes mű két kötetbe kötve.] Budapest, [1899]. Magyar Könyvkiadó Intézet (Gönczi József ny., Szeged). 668 + IV p.; 674 + II p. A négykötetes mű törzsanyaga Kisfaludy Károly drámaÃrói életművét közli, a drámák után a drámatöredékeket és drámafordÃtását is beleértve. A drámák elÅ‘tt Kisfaludy költÅ‘i termése, a drámák után prózaÃrói és értekezÅ‘ munkássága, végül (részben német nyelvű) levelezése. Egységes, aranyozott, festett, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.