2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Lengyel József: Tükrök. [Interjúk, cikkek és tárcák.] (Dedikált.) Budapest, 1967. Szépirodalmi Könyvkiadó [Nyomdaipari Tanulóintézet ny.] 306 + [4] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Emődy Attiláéknak barátsággal Lengyel József. 1968 Újév". Lengyel József irodalmi és közéleti tárcakötetét filmtörténeti interjúja vezeti be; a hosszú éveken át dramaturgként dolgozó Lengyel József novellája kapcsán, mely novellából ,,Oldás és kötés" címen Jancsó Miklós forgatott filmet. Példányunk kolofonoldala hiányzik. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó példány.