20 000 Ft
Mikszáth Kálmán: Kisértet Lublón és egyéb elbeszélések. Mühlbeck Lajos, Neogrády Antal és Jankó János rajzaival. Bp., [1896.], Légrády, 2+231+3 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, kaucsuk táblás félbőr-kötésben, festett lapélekkel, növénymintás előzéklapokkal, kopott borítóval, a hátsó táblán a kaucsuk sérült, rajta hiánnyal.