2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. [Eposz.] Budapest, 1966. Magvető Kiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 112 + [4] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel és tisztelettel: Soós Zoltán 970. jun. 9." Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.] Kiadói egészvászon kötésben, vörös festésű lapszélekkel, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.