1 000 Ft
Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.