1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Torquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. A tanuló ijfuság számára, Jánosi Gusztáv magyar fordítása nyomán rövidítve, prózára átírta és magyarázatokkal ellátta Pintér Kálmán. Iskolai Könyvtár. Magyar Olvasmányok Tára 3. Bp., 1899, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.