21609.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
Vörösmarty összes költÅ‘i művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, néhány kijáró lappal, sérült lapszélekkel.