Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

20001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
1910 The Connnoisseur. A magazine for collectors. Vol. XXVII No. 105-111 (Fél évfolyam, május-nov.). Gazdag képanyaggal. Aranyozott gerincű későbbi félvászon kötésben, körbevágva, első két lap kijár, egy illusztrációt kivágtak, a kivágható képeslapokat kivették
20002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Judy Spours: Art deco tableware (Art deco étkészletek). London, 1988, Ward Lock, kiadói műbőr kötés, első lapján könyvtári ragaszokkal, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco étkészletekről.
20003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 33 db reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Komplett mappa! Kiadói papírmappa, kissé kopott borítóval, 34x24 cm.
20006.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Petrovics Elek: Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, (Korvin-ny.),1 t.+ 47+7 p. +64 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.  Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935) festő és keramikus. Éveken át a pécsi Zsolnay-gyár művészeti vezetője volt.
20007.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban. + Gyémánt László gyűjteményes kiállítása. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gelencsér Éva. Bp., 1985, Műcsarnok. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20008.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
20009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. A művész által ALÁÍRT példány! hn., 1995, Arthis. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20010.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Barcsay Jenő: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, papír tokban.
20011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Mándy Stefánia: Vajda Lajos. Bp., 1983, Corvina. Életműkatalógus. Vajda Lajos műveinek fekete-fehér és színes reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
20012.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft