Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

Hegyi Lóránd: Alexandria. Pécs, 1995, Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20049.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1991, Új Művészet Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Károlyi Zsigmond (szerk.): Szikora Tamás. 1996. szept. 11 - okt. 6. Budapest Galéria Lajos utcai kiállítóház. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20051.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
John Bly: Silver & Sheffield Plate Marks. London, 2000, Octopus, kartonált papírkötés, kissé gyűrött védőborítóval, angol nyelven. Részletes kiadvány az ezüstjelzések témakörében.
20052.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1933 Max Perl Bücher Handzeichnungen Gemälde / Graphik des 16.-20. Jahrhunderts (darunter eine Munch-Sammlung.) Plastik / Japán. Holzschnitte Kunstgewerbe. Max Perl Auktion 180. Berlin, 1933, Max Perl. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
cca 1916 Vegyes aukciós katalógus tétel, 4 db. Karl W. Hiersemann Katalog 443, Reinhold Pippel Lagerkatalog XIX., F. W. Haschke Katalog Nr. 10., Schweizerisches Antiquariat. Antiquariatskatalog 407. Papírkötés, kissé foltos borítókkal.
20056.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Bildnisse aus drei Jahrhunderten aller deutscher und niderländischer Malerei. Die Blauen Bücher. Königstein in Taunus - Leipzig,én. Karl Robert. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1935-1937 Max Perl aukciós katalógusok, 8 db (Auktion 135, 146, 149, 166, 168, 170, 195, 196.) Berlin, Max Perl. Kiadói papírkötés, változó állapotban, közte foltos borítóval.
20058.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Karl Benyovszky: Theatergeschichtliche Kleinigkeiten. Bratislava/Pressburg (Pozsony), 1926, Sigm. Steiner. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel.
20059.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20060.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft