Török László: A vadászó kentaur. Az egyiptomi hellénizmus 4. századi emléke a budapesti Szépművészeti Múzeumban. Bp., 1998, Atlantisz Könyvkiadó - Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Török László (1941-2020) Széchenyi-díjas ókortörténész, régész, az MTA tagja által DEDIKÁLT példány.
1998 Kisgrafika / Small graphic forms. Szerk.: Butak András. 1998, Magyar Grafikusművészek Szövetsége / Association of Hungarian Graphic Artists, ((Vác),Nalors-ny.) Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, érdekes bejegyzéssel (?)
Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a 60-73. oldalak között fejjel lefelé és fordított sorrendben kötötték be a lapokat. Megjelent 800 példányban.
Barbara Rose: Amerikai festészet: a nyolcvanas évek. Kritikai értékelés. Ford.: Matos Lilla. H.n., 1979, k.n. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Szilágyi Enikő Parlando. Esszék, kritikák, versek. Essais, critiques, poémes. Bp., 2017, Fekete Sas. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és francia nyelven. Benne a 2. CD-vel. Az 1. CD hiányzik. Kiadói papírkötés.
Vámos Ferenc: Lechner Ödön I. Petrovics Elek előszavával. Magyar Művészeti Könyvtár 21-22. sz. Bp., 1927, Amicus,32 p.+10 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.