Hommage a Lajos Kassák. [Antológia Kassák verseinek francia fordításaiból.] Ford.: Marc Alyn, Anne-Marie de Backer, Jacqueline Ballman, Jean Bancal, Marcel Bealu, stb. Vál. és szerk. Ladislas Gara [Gara László]. Dilbeek - Bruxelles,[1963], La Maison du Poete,2+93+2 p.+1 (Kassák Lajos portréja) t. Oldalszámozáson belül Kassák Lajos és Victor Vasarelly 2-2 linómetszetével. Kiadói papírkötés, jó álla...
Chris Achilleos - Nigel Suckling: Medusa. The third book of illustrations by Chris Achilleos. Text by Nigel Suckling. Limpsfield, 1990, Dragon's World. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, Chris Achilléos (1947-2021) brit festőművész, grafikus, fantasy illusztrátor munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. köt. Bp., 1943, Officina, 46+(2) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
Dercsényi Dezső: A mozaik. Ars Mundi VIII. köt. Bp., 1943, Officina, 33+(3) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
Edmond Haraucourt: L'Histoire de la France expliquée au Musée de Cluny. Paris, 1922, Librairie Larousse. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Eberhard Hempel - Eduard Andorfer: Die Kunstdenkmäler Österreichs Steiermark. Neubearbeitet von Maria Schaffler, Eberhard Hempel und Eduard Andorfer. Dehio-Handbuch. Wien - München,1956,Anton Schroll. Dritte, neubearbeitete Auflage. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítóval.
Georg Dehio: Handbuch der Deutschen Kunstdenkmäler. Band V. Nordwestdeutschland. Berlin, 1928, Deutscher Kunstverlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
A KÉVE könyve Szerk. Szablya János. Nyolcadik kötet. Számozott (219/?) példány. A könyvdíszeket Gara Arnold festőművész rajzolta. Budapest, 1916. Kéve (Világosság ny. és Herbst Samu) (beragasztott képek) Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.