https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19854.

1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Cesare Vecellio: Costumes Anciens et Modernes. I-III. Habiti Antichi et Moderni di Tutto il Mondo di - - précédes dun essai sur la gravure sur bois par M. Amb. Firmin Didot. Paris,1859-1860,Typographie de Firmin Didot Fréres Fils & C. Gazdag képanyaggal illusztrált (I. rész: 1-234, II. rész: 235-510.) Amatőr papírkötésben, de az eredeti borítók részben felhasználásával, széteső állapotban, hiányos: a 2. rész 510. táblával végett ér, de 513 táblának kellene lennie.
19855.

Cesare Vecellio: Costumes Anciens et Modernes. I-III. Habiti Antichi et Moderni di Tutto il Mondo di - - précédes d'un essai sur la gravure sur bois par M. Amb. Firmin Didot. Paris,1859-1860,Typographie de Firmin Didot Fréres Fils & C. Gazdag képanyaggal illusztrált (I. rész: 1-234, II. rész: 235-510.) Amatőr papírkötésben, de az eredeti borítók részben felhasználásával, széteső állapotban, hiányos: a 2. rész 510. táblával végett ér, de 513 táblának kellene lennie.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Iain Zaczek: Essential Art Deco. London, 2001, Parragon, kiadói papírkötés, angol nyelven, 256p. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány az art deco stílusról.
19856.

Iain Zaczek: Essential Art Deco. London, 2001, Parragon, kiadói papírkötés, angol nyelven, 256p. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány az art deco stílusról.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált
19857.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Gildo Fossati: The World of Jade. Great Masterpieces of Chinese Art. 2000, Crescent Books, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált szakmai kiadvány a kínai jáde tárgyak témájában.
19858.

Gildo Fossati: The World of Jade. Great Masterpieces of Chinese Art. 2000, Crescent Books, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált szakmai kiadvány a kínai jáde tárgyak témájában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Képeskönyv. Pécsi József. 2006, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19859.

Képeskönyv. Pécsi József. 2006, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár C. Pál: Cyrano de Bergerac. Magyar Grafikusok Könyvei. V. Bp., [1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 1+29 (fametszetek) t. Kiadói papírmappában, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, a számozatlan levél szakadt, ajándékozási sorokkal. Számozott (248./500), a művész, Molnár C. Pál (1894-1981) által aláírt példány.
19860.

Molnár C. Pál: Cyrano de Bergerac. Magyar Grafikusok Könyvei. V. Bp., [1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 1+29 (fametszetek) t. Kiadói papírmappában, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, a számozatlan levél szakadt, ajándékozási sorokkal. Számozott (248./500), a művész, Molnár C. Pál (1894-1981) által aláírt példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
12
Az R kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas Műegyetem, R épület, 1970 felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!
19861.

Az "R" kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas "Műegyetem, R épület, 1970" felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Handpainted Herend. Bp., 1970. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, sérült kötéstáblák.
19862.

Handpainted Herend. Bp., 1970. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, sérült kötéstáblák.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Moholy-Nagy László - 100 fotó. Bp., 1995, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19864.

Moholy-Nagy László - 100 fotó. Bp., 1995, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
8
Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
19865.

Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Eric Knowles: Art Nouveau Antiques Checklist. London, 2000, Millers, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az art nouveau műtárgyak témakörében.
19866.

Eric Knowles: Art Nouveau Antiques Checklist. London, 2000, Miller's, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az art nouveau műtárgyak témakörében.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
5

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz