Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

Alpár Ágnes: A Cabaret. A Fővárosi Kabarék műsora 1901-1944. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1996, Kulturtrade. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20231.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Imre Varga. Kiállítási katalógus. Dedikált + egy hozzá tartozó kártya sajátkezű kézírásával és rajzolt térképével. Hamburg, 1985. Kiadói papírkötés,
20232.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Moravánszky Ákos: Építészet az Osztrák-Magyar Monarchiában. 1867-1918. Bp., 1988, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó borító karcos.
20233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval. + Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20234.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
A XX. század művészete. Szerk.: Bartholy Eszter A művészet története. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20235.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Gy. Szabó Béla: Kínai útivázlatok. A szerző által ALÁÍRT példány! Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20236.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
16 db képzőművészeti és iparművészeti katalógus és prospektus: Marosán Gyula kiállítása 1986, Prutkay Péter 1997, Méhes Lóránt Zuzu 1991, Miháltz Pál 1985, Veszely Ferenc 2004, Pácser Attila portrék, Erdélyi Eta (dedikált), stb.
20237.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Lucien Hervé: Építészet és fénykép. Architektúra. Bp.,1968, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással. Megjelent 3000 példányban.
20238.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Bukta Imre kiállítása. Helikon Galéria, 1981. A művész, Bukta Imre (1952-) által ALÁÍRT példány! H.n., é.n., k.n.. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. 4 sztl. oldal. Kiadói papírkötés,.
20239.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Lendvai Rezső, Koltay Ferenc (szerk.): A szombathelyi székesegyház bombázása és újjáépítése. Az egyik szerkesztő, Lendvai Rezső, a a Szombathelyi Székesegyházi Főplébániai Egyházközség világi elnöke által DEDIKÁLT! Szombathely, 2015, Székesegyházi Főplébánia Képviselőtestülete és a Székesegyházért Alapítvány. 405 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, könyvtest kissé vetemedett.
20240.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
20241.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft