Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. Bp., 1960, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket - Régi Nemzeti Színházi arcképalbum II. kötete. Bp., 1960, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Építési és Közlekedési Osztálya ajándékozási soraival, pecséttel, osztályvezetői aláírással.
Giorgio Vasari: A renaissance nagy művészei. Fordította és bevezetéssel ellátta: Brelich Mario. Bp.,1943, ABC Könyvkiadó Rt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, kissé hiányos, javított kiadói papír védőborítóban, sérült gerinccel.
Szentpétery Tibor-Kerny Terézia: Az Olttól a Küküllőig. Erdélyi szász erődtemplomok. Bp.,1988, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.