Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

Feketén-fehéren. / In Black and White. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gelencsér Rothman Éva. Bp., 2001, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal, többek közt Kovács Péter, Szurcsik József műveivel illusztrálva. Kiadói papírkötés
20266.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Herczeg Ibolya (szerk.): Samu Géza kiállítása. Bp., 1988, Ernst Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
20267.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Nétay Katalin, Pócs Péter (szerk.): Imre Bukta, Sándor Pinczehelyi, Géza Samu. XLIII Biennale die Venezia, 1988. Bp., 1988, Műcsarnok. Angol és olasz nyelven Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen kopásnyomokkal.
20268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
20269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Borsos Miklós rajzai. Bp, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20270.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Bernáth Aurél: Így éltünk Pannóniában. Kor és Pálya. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fakó, kissé foltos gerinccel.
20271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Fotó Inkey. Egy fényképész visszaemlékezései. / Memories of a Photographer. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1993., Pelikán-Magyar Fotóművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelven. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.
20272.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kis gyűrődéssel
20273.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
A műgyűjtés dicsérete. 15 éves a látványtár. Bp.,(2007).Első Magyar Látványtár Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, az utolsó két lapon sérülésnyommal.
20274.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval
20275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
20276.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Gellér Katalin: Szikora Tamás. Bp., 2001, Új Művészet Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
20277.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft