Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 456

Jeremy Howard: Art Nouveau, International and national styles in Europe. Manchester, 1996, Manchester University Press, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány az art nouveau stílusról.
19891.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
19892.

Magyar művészet I-IV. köt. I. köt.: Kopp Jenő: Uj magyar festészet. Bp., [1948.], Officina, 36 p. 13. oldaltól színes képanyaggal illusztrált. Közte: Markó Károly, Barabás Miklós, Lotz Károly, Benczur Gyula, Munkácsi Mihály, Paál László, Mednyánszky László, Szinyei-Merse Pál, Ferenczy Károly, Csók István, Rippl-Rónai József, Gulácsy Lajos, Berény Róbert, Szőnyi István, Czóbel Béla, Derkovits Gyul...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Miniatures illuminations of Nisami's "Hamsah". Tashkent, 1985. Üzbég, orosz, és angol nyelven. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, foltos.
19893.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Judith Carmel-Arthur: Bauhaus. 2000, Carlton Books, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány a Bauhaus stílusról.
19894.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
19895.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Dobrik István (szerk.): Feledy Gyula. Miskolc, 2008, Szépmesterségek Alapítvány, Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19896.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Caroline Wheater: Antique Furniture. 2013, Vivays, kiadói papírkötés, jó állapotban, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az antik bútorokról.
19897.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
19898.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71
Petényi Katalin: Ámos Imre, az apokalipszis festője. Cinemastar, 2016, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19899.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
19900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
19901.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe I-II. [Berlin], én., [Scarabaeus Verlag], 59 t.; 2 p.+ 60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappák, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült mappákkal, az I. mappában a tartalomjegyzék és egy tábla hiánnyal (43.), valamint az I. mappában egy tábla a hátoldalán javított.
19902.

R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe I-II. [Berlin], én., [Scarabaeus Verlag], 59 t.; 2 p.+ 60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappák, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült mappákkal, az I. mappában a tartalomjegyzék és egy tábla hiánnyal (43.), valamint az I. mappában egy tábla a hátoldal...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft