20257.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Giorgio Vasari: A renaissance nagy művészei. Fordította és bevezetéssel ellátta: Brelich Mario. Bp.,1943, ABC Könyvkiadó Rt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, kissé hiányos, javított kiadói papír védőborítóban, sérült gerinccel.