19834.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Heinrich Jacoby: Eine Sammlung orientalische Teppice. Berlin, 1923, Scaranaeus-Verlag. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne 47 egészoldalas képtáblával illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.