19902.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe I-II. [Berlin], én., [Scarabaeus Verlag], 59 t.; 2 p.+ 60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappák, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült mappákkal, az I. mappában a tartalomjegyzék és egy tábla hiánnyal (43.), valamint az I. mappában egy tábla a hátoldalán javított.