Poetical Works of Geoffrey Chaucer.
I-IV. kötet. London, 1878: George Bell and Sons, London, Korabeli, dúsan aranyozott egészbőr kötésben márványozott lapszélekkel. A kötéseken kisebb nagyobb sérüléssel. Az első kötet gerince sérült, részben, levált, a negyedik kötet hátsó borító leszakadt /
Contemporary, richly gilded full leather binding. With minor damage on the bindings. The spine of the first volume is damaged, partially detached, the back cover of the fourth volume is torn off
Goethe, Johann Wolfgang von; Düntzer, H. (szerk.): Goethes Werke. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. 2.-4. kötet. Stuttgart, Lipcse, Berlin, Bécs, é.n., DVA. 3. kiadás. Német nyelven. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Öt kötetben teljes, 1. és 5. kötet hiányzik!
Thomson James, The Seasons, With his Life, an Index, and Glossary. A Dedication to the Earl of Buchan, and Notes to the Seasons, By Percival Stockdale. Sérült egészbőr kötés, foltos lapokkal. / Damaged leather binding
Grellmann, Heinr. Moritz Gottl:
Statistische Aufklärungen über wichtige Theile und Gegenstände der österreichischen Monarchie. Erster Band. Göttingen, 1795 Vandenhoek und Ruprecht. X.+ 598p. Kissé sérült papírkötésben,
Delle notti di Young. Traduzione di Giuseppe Bottoni e del Giudizio Universale dello stesso Young. Cante prima. Venezia, 1794. Giuseppe Zorzi. XVI. + 332p. Korabeli papírborítóval, néhány lap kijár.
Boris Bálent: Prvotlace v banskobystrickych knizniciach. 1948. 72 (2) + 10 t. kiadói papírkötésben DEDIKÁLT: / With autogaph dedication Boris Bálent (1912-1994): szlovák bibliográfus, könyvtáros. Álnév: Cyril Todorov,
Bronikowski, A.,: Die Magyaren Balthasar und Anna. Zweite Abteilungen Erster Theil. Leipzig, 1834. Wigand 317p. Korabeli kartonált papírkötésben HUNGARICA
(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1811. Typ. Univ. 528p. Utolsó 3 levél hiányos. Sérült, hiányos félbőr kötésben.
Homers Odyssee. In neuer Übersetzung von Oskar Hubatsch. Bielefeld és Lipcse, 1892, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belső kötéstáblán Ex libris Dr. Salacz, kissé lazakötéssel, előzéklapon apró felületi sérüléssel, címlapon régi tulajdonosi névbélyegzővel.
Peter Bohmann, J. K. Wietz Abbildungen sämmtlicher geistlichen Orden männlich- und weiblichen Geschlechts in der katholischen Kirche 2.: Prag, 1821 Sommerschen Buchdruckerei 262 + (13) p. Sérült félbőr kötésben, kötéstábla elvált
Bredow, G[abriel] G[ottfried]: Untersuchungen über einzelne Gegenstände der alten Geschichte, Geographie und Chronologie. Altona, 1800. Hammerlich 184 p. 1 . kötet Korabeli papírborítóval.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.