20901.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
4 400 Ft
11,40 EUR, 12,57 USD
Goethe, Johann Wolfgang von; Düntzer, H. (szerk.): Goethes Werke. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. 2.-4. kötet. Stuttgart, Lipcse, Berlin, Bécs, é.n., DVA. 3. kiadás. Német nyelven. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Öt kötetben teljes, 1. és 5. kötet hiányzik!