Könyvek: Jog

Tételek száma: 62

Nagy Károly: Daguerreotyp. Egyetlen kiadás. Pozsony, 1841, Schmid Antal. + Molnár Aladár: A magyar alkotmány történeti kifejlődése. I. köt. Pápa, 1862, Reformált Főtanoda betűivel. Unicus! Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhol a lapok szakadtak, foltosak, kopottas állapotban.
19300.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

19301.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43

19302.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Magyary Géza: Magyar polgári perjog. Kieg. és átdolgozta: Nizsalovszky Endre. Bp.,[1940], Franklin, XVI+762 p. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
19303.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.
19304.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1814 Normalia civitatensia ab anno 1791 ad 1814. Jogi szöveg gyűjtemény, bírósági ítélet gyűjtemény polgárjogi ügyekben, kb 60 beírt oldalon Folio
19305.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Markos Olivér - Huppert Leó: A Jogi Hírlap döntvénytára 1939. IX. 1.- 1942. IX. 1. Egyben a Jogi Hírlap mutatója. Hiteljog. V. Ismertetik: Dr. - -, Dr. - -. Bp., 1943, Jogi Hírlap,(MTI Rt.-ny.), 360 p. Átkötött félvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
19306.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

19307.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

19308.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Kuncz Ödön - Nizsalovszky Endre: Hiteljog I-III. köt.   I. köt.: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Kuncz Ödön és Dr. Nizsalovszky Endre. 2. kiadás.;   II. köt.: Kereskedelmi jogi szabályok. Hatályos, törvények és rendeletek a kereskedelmi törvényen kívül. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Nizsalovszky Endre.;  III. köt.: Kuncz Ödön és Katona Gábor: Csődtörvény, váltótörvény, csekktörvény. Magyar hiteljog III. köt. Írták Dr. - - és Dr. - -. + Benne Pótlás a csőd-, váltó és csekkjoghoz. (Két példány, a 2. példány felvágatlan.)   Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942-1943-1936., Grill Károly, VIII+872 p.; VI+1016 +24 p.;   Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. kötet kötése a 320 - 321. oldalak között szétvált.
19309.

Kuncz Ödön - Nizsalovszky Endre: Hiteljog I-III. köt. I. köt.: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Kuncz Ödön és Dr. Nizsalovszky Endre. 2. kiadás.; II. köt.: Kereskedelmi jogi szabályok. Hatályos, törvények és rendeletek a kereskedelmi törvényen kívül. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Nizsalovszky Endre.; III. köt....

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

19310.

Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. II. köt. I.-II, III. kötet. (Az I ,kötet hiányzik). A tiszáninneni törvényhatóságok jogszabályai.A tiszántúlii törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1890-1892, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LI+521p, Szétvált fűzéssel, hátsó papírborító nélkül LXXVIII + (4) + 422...

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

19311.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft