Könyvek: Judaika Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3146961
20752
466
Books: Judaica
Steve Sem-Sandberg: Azok a szegény łódźiak. Ford.: Péteri Vanda, Papolczy Péter. Bp., 2014, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3147289
20753
466
Books: Judaica
Daniel Jonah Goldhagen: Hitler buzgó hóhérai. Az egyszerű németek és a Holokauszt. Ford.: Bokor Pál. Bp., 2017, Atlantic Press. Kiadói papírkötés. 3146612
20754
466
Books: Judaica
2 darab zsidó imakönyv, sérült egészvászon kötésben 3130431
20755
466
4800
Books: Judaica
Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az "Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület" hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941, Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. "Ez a könyv 200 számozott példányban készült." Számozatlan példány. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinc... 3146118
20756
466
Books: Judaica
Bereczky Albert: Két ítélet között. II. Isten terve a zsidókkal. Bp., é.n Evangéliumi Megújulás Munkaközössége. 320p. Kiadói papírkötésben 3135209
20757
466
Books: Judaica
Méliusz József: Kaddish elegy. Jitgadal elégia. Elegia Isgadal. Száldobágyi Sándor illusztrációival. [Bp.], én., Pont. Kiadói papírkötés. 3135157
20758
466
Books: Judaica
Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, InterArt Studió. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. 3135188
20759
466
Books: Judaica
Sólem Álechem: A Motl gyerek. Ford.: Brodszky Erzsébet. A borító és az illusztrációk Bálint Endre munkái. Bp., 1975., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. 3135166
20760
466
Books: Judaica
Salzer J. Zeew (Wilmos): "Örök láng." A vészkorszak mártírjai emlékére. Tel-Aviv, 1982., (Jaffo, "Tipo Studio"-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. 3142700
20761
466
Books: Judaica
1942 Magyar Zsidók Naptára. 1942 - 5702. Bp., (1942), OMIKE. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 4 kijáró lappal. 3142369
20762
466
Books: Judaica
Itt van elrejtve. Tokaj-hegyaljai zsidó temetők. Fényképezte és összeáll.: Wirth Péter. Scheiber Sándor utószavával. A szövegrészleteket Jólesz László válogatta. Bp., 1985, Európa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3145522
20763
466
Books: Judaica
The State Jewish Museum in Prague. Megjelent 10 000 példányban. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft