1 000 Ft
Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. Összeáll.: - -. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1937.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, sérült elülső szennylappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos lapszélekkel.