21007.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 400 Ft
Osten, [Anna von der]: Mädchen-Ideale. Erzählung für junge Mädchen. Berlin, é.n. (cca 1890), Herm. J. Meidinger, 1 (címkép, fotógravűr) t.+ 208 p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, rózsaszín egészvászon-kötés, a borító kissé koszos, egyébként jó állapotban.