Harc a levegőért sorozat 7 kötete:
Bánhidy Antal: Pilóta lettem.;
Magyar Sándor: Álmodni mertünk.;
Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.;
Günther Plüschow: Ezüstkondor.;
Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.;
Steff Tibor: Játék az éggel.;
Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Bp.,é.n.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.) Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.