19807.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült, amatÅ‘r módon javÃtott gerinccel, foltos.