Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 48

19784.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Lévai Jenő: Éhség, forradalom, Szibéria II kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. 222p + 16 t Korabeli félvászon kötésben
19785.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Veltzé, Alois - Stefan, Paul: Unter Hasburgs Banner, Zwei Kriegsjahre 1914/1916. Berlin-Wien, 1916, Ullstein & Co. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött kissé foltos illusztrált papírborítókkal, régi magánkönyvtári címkével és bélyegzéssel.
19786.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Bede Anna: Hadihajón Kínában. Egy magyar tengerész naplójából. (1910-1914.) Z-füzetek/45. Bp., én., Szerző. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Számozott (299./500) példány!
19787.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Csendőrkalaptól a harangokig. Id. Galbavy Jenő életének története. Életsorsok a XX. században. Hangfelvételek alapján lejegyezte: Dr. Sipos Imre. Miklósi, 1998., Szent János Apostolról és Remete Szent Pálról Nevezett Szerzetesek. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19788.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Fabinyi József: Zsoldos tüzér voltam 1931-ben. / Kis ismertető a lovakról. Bp., 2001, Mikes Kiadó. Kiadói tűzött papírkötés.
19789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
19790.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Soós Zoltán: Kútölők. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
19791.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
50 év a honvédelem és a kultúra szolgálatában. Szerk.: Katona M. István. [Bp.], én., HM Honvéd Kulturális Szolgálatató Közhasznú Társaság. Benne a "Honvéd Kulturális" intézményekkel, városok szerint felsorolva, fotóval, adatokkal. Kiadói bársony-kötésben. Számozott, 000408. számú példány.
19792.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Pásztor Ferenc: Véletlenül katona. Első könyv. Igaz történet - regényes formában. Bp., 1971, Belügyminisztérium Határőrség Politikai Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó borítón bejegyzéssel.
19793.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Gyóni Géza: Levelek a Kálváriáról és más költemények. (A fogságból). 1915. Bp., 1916, Athenaeum, 72 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel, széteső állapotban.
19794.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Csonka György (szerk.): Ötnyelvű katonai szótár és társalgó. Magyar - orosz - német - cseh - román. Bp., 1966, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró sérülésekkel
19795.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft