Györkei Jenő: Idegen bírák előtt. Szombathelyi Ferenc újvidéki pere és kivégzése. (DEDIKÁLT). Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Horváth Andor: Tereptan tankönyv a rendőrség részére. Írta és rajzolta: - - . (Bp.), 1949, Belügyminisztérium. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Csak szolgálati használatra! Iratok a Horthy-Hadsereg történetéhez 1919-1938. Szerk.: Hetés Tibor - Morva Tamásné. Bp., 1968, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal. Megjelent 3000 példányban.
Dr. I. H. Schwicker: Geschichte der österreichischen Militärgrenze. Wien, 1883, Karl Brochaska, 7 sztl. lev.+1-240,257-446 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, oldalhiánnyal (241-256 p.)