3 800 Ft
2 db minikönyv - Magyar Remekírók. Irodalmi Kincstár - Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kijáró lapok, kissé kopottas állapotban. + Szerelem dalnokai. Válogatott gyűjtemény II. kötet. Pest, 1863, Heckenast. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.