19259.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben