Paul Scholes - Ivan Ponting: Scholes. My Story. (Aláírt könyv, tanúsítvánnyal). London, 2011, Simon & Schuster. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Paul Scholes (1974- ) angol labdarúgó, edző által aláírt példány. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition. Signed by Paul Scholes (1974- ) English...
Ryan Giggs - Joe Lovejoy: Giggs. The Autobiography. London, 2005, Penguin Books. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, tanúsítvánnyal. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition, with certificate.
John Krakauer: Ég és jég. Személyes beszámoló a Mount Everest-i hegymászó tragédiáról. Ford.: Komáromy Rudolf. Veszélyes Övezet. Bp., 2000, Park. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Anatolij Bukrejev - G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996 Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj. Vitray Tamás. Veszélyes Övezet. Bp., 2002, Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Conrad Anker - David Roberts: Mallory nyomában. A Mount Everest titka. Ford.: Holka László. Veszélyes Övezet. Bp., 2000, Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Földes András: Erőss Zsolt. A Mount Everest első magyar megmászójának története. Bp.,2002,Magnus Design Studió. Színes és fekete-fehér fotókkal, valamint fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Erőss Zsolt: A Békási-szorostól a Mount Everestig. - - fotóalbuma. Szerk.: Rados Richárd. Bp., 2002, Magus Design Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrálva, a szerző saját felvételeivel. Kiadói papírkötés.
John Roskelley: Nanda Devi. Az India legmagasabb hegyére vezetett tragikus sorsú expedíció története. Ford.: Bráder Éva. Bp., 2006, Corbis. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Royal Robbins: Sziklamászás. (Kezdők és haladók könyve.) Bp., 1986, Budai Alpin Club, 152 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a hátsó borító hiányzik, a gerincen kis szakadással. Ritka!