20548.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 800 Ft
Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. II. köt. Pars Prima. A-L. Pars Secunda M-Z. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi, 1854+64 (kéthasábos számozás) h. Korabeli aranyozott gerinc félbőr-kötésben, a gerincen címkékkel és aranyozott feliratokkal, festett lapélekkel, sérült gerinccel