Schütz Antal: A bölcselet elemei Szent Tamás alapján. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, laza fűzéssel, néhány lapon ceruzás aláhúzással, bejelöléssel.
Kecskés Pál: A modern lélektan és a skolasztika. Bp., 1930, Szent István Akadémia. 64p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón apró szakadásokkal.
Tessedik Sámuel, Berzeviczy Gergely: A parasztok állapotáról Magyarországon. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A mai magyar szociálpolitika. Az 1939. évi közigazgatási továbbképző tanfolyam előadásai. Közzéteszi Dr. vitéz Keresztes-Fischer Ferenc m. kir. t. t., belügyminiszer. Szerk.: Mártonffy Károly. A korszerű közszolgálat útja 10. Bp., 1939., M. Kir. Állami Nyomda. 1030 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, gyűrődésnyomokkal a borítón. Volt könyvtári példány.