20444.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Aurelius Augustinus: Vallomások. Ford. és a jegyzeteket írta: Városi István. Redl Károly utószavával. Etikai gondolkodók. Bp., 1987., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.