20415.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
50 000 Ft
Brehm Alfréd: Az állatok világa 1-18. köt. 1-7. köt.: Emlősök.; 8-10. köt.: Madarak.; 11-12. köt.: Hüllők és kétéltűek.; 13-14. köt.: Halak.; 15-16. köt.: Ízeltlábúak.; 17-18. köt.: Rákok és alsórendű állatok.; A legújabb német kiadás nyomán teljesen átdolgozott, az új felfedezésekkel és a magyar vonatkozásokkal kiegészített új magyar kiadás. Gróf Klebelsberg Kuno előszavával. Bp.,[1929-1933].,Gutenberg, (Athenaeum-ny.) A bekötési táblát Kozma Lajos iparművész tervezte. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, és színes táblákkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, két-három gerinc kopott, néhány gerincen kis sérülésekkel.