20455.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a m. kir. téli gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványai 2. sz. Bp., 1938, Pátria, 479 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.