20424.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
Gazdaságtan I-III. Általános és különleges növénytermesztés, rét- és legelőművelés, kertészet, szőlőművelés és borkezelés. Bp., 1997, Fővárosi Nyomda. Kopott félvászon kötés sérülésekkel, lapokon elszíneződés, egyik kötet gerince sérült.