20458.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vereby Károly: A szövettan alapvonalai. [Bp.], 1944, Szukits, XI+436 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két hiányzó táblával, a 385-400. oldalak között gépelt oldalakkal pótolt, benne ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.