20432.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.