20470.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Wagner Alajos: Physika. A középiskolák VII. és VIII. osztálya számára. Bp., 1888., Nagel Bernát. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.